תנאי שימוש

אנא קראו בעיון את הסעיפים בתקנון זה, מכיוון שהוא מהווה הסכם מחייב לשימוש במערכת.
התחלת השימוש ורכישה באתר שוקראן, מעידה על הסכמתכם לתקנון זה. אם אינכם מסכימים לאחד או יותר מן הסעיפים להלן הימנע משימוש במערכת.
הנכם מתבקשים, אפוא, לקרוא תנאים אלו בקפידה, שכן, הם מהווים הסכם מחייב בינכם לבין שוקראן. כדי לאשר את הסכמתכם לתנאי השימוש והרכישה, עליכם לסמן את התיבה המתאימה בתחתית מסך ההרשמה . אם אינכם מסכימים לתנאים הללו, הימנע מלהשלים את הליך הרכישה בשוקראן.

זמן אספקה ומשלוח –
המוצרים יסופקו למען, שיימסר על ידיכם במועד ההרשמה או למען שיפורט בטופס פרטי המשלוח. בעת ההזמנה, תתבקשו למסור באתר שוקראן את התאריך המועדף לקבלת המשלוח, על- פי חלונות האספקה המפורטים באתר. תשומת לבכם כי ניתן להזמין עד יום לפני החלוקה בשעה 23:59 .
אזורי חלוקת המשלוחים –
אנחנו מחלקים כרגע באיזור ירושלים וגוש עציון .
שירות ההזמנות המקוון של שוקראן, מוגבלים לאזורים מסוימים ברחבי הארץ. אזורים אלה מתעדכנים ומשתנים מדי פעם. ביצירת קשר ע"י פניה בדואר אלקטרוני לכתובת  תקבלו הודעה אם מענכם נכלל באזורי החלוקה של שוקראן.
שוקראן אינה יכולה לספק את השירות מחוץ לאזורי החלוקה המוגדרים. לפיכך לא תתקבל כל הזמנה, אשר המען המפורט בה מצוי מחוץ לאזורים אלה. גם אם הזמנה כזו נקלטה במחשבי שוקראן, שוקראן לא תהיה מחויבת לספקה.
הסכום הסופי לתשלום –
יהיה זמין לאחר שקילת תוצריכם בפועל. מוזמנים להתעדכן ביום המשלוח שלכם באתר ובתעודת המשלוח המצורפת בארגזכם. כמו כן, תמיד ניתן לצפות ב"דוח הזמנות ותשלומים" באתר shukrun.co.il

ביטול הזמנה –

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981

אחריות על מוצרים ומשלוח –
שוקראן משקיעה מאמצים רבים, כדי לספק לכם מוצרים טריים ובאיכות הטובה ביותר ולספק את כל הפריטים שהזמנתם.
יחד עם זאת, אין באפשרותנו להבטיח כי השירות המוענק באתר שוקראן יספק את דרישותיכם או יהיה נקי מטעויות אנוש, לרבות טעויות בליקוט המוצרים על פי ההזמנה .
במידה ויש בעיה עם מוצר שקבלתם, אנא צרו קשר ע"י פניה בדואר אלקטרוני לכתובת office@shukrun.co.il , לשם קבלת זיכוי עבור המוצר

הגנת פרטיות
'שוקראן' שומרת מידע הנמסר ע"י המשתמשים.
שוקראן מתחייבת לא להעביר מידע לצדדים שלישיים למעט מידע הנחוץ לפעולתה התקינה של המערכת (לדוגמה – שם וכתובת אימייל של משתמשים עשויים להיות מועברים לחברת סליקה לצורך ביצוע תשלומים)
הנהלת האתר מתחייבת לא לעשות בפרטי המשתמשים שימוש החורג מהנחוץ לפעולתה התקינה של המערכת.
הסרת מידע – ניתן למחוק את המידע שנשמר אודותיך ע"י פניה בדואר אלקטרוני לכתובת office@shukrun.co.il